Vonný vosk - PROBUZENÍ.

JASMÍN & ZELENÝ ČAJ / sladká květinová & svěží vůně  

  • 100% přírodní sójový vosk
  • přírodní vonný olej & vonný olej (certifikace IFRA)
  • ručně vyrobeno v ČR
  • +- 75 g
  • doba provonění: cca 35 hod (Intenzitu provonění ovlivňuje počet kostiček i šířka mističky - čím větší průměr, tím více provoní.)
  • neobsahuje parafin, ani jiné chemické aditiva

Používá se v aromalampě.  

Ulomte kostičku vosku, vložte do aromalampy a nechte jej rozpustit. Jakmile se vosk vypaří, použijte nový. Když bude na horké aroma lampě vosk, NIKDY NEPŘILÍVEJTE VODU.

Vosk z aroma lampy odstraníte tak, že tuhý vosk seškrábete lžicí. Zbytek otřete papírovým ubrouskem. Zbude-li něco na lampě, můžete ji omýt v teplé vodě.

Upozornění: Držte roztavený vosk dál od věcí, které se mohou vznítit. Není určeno ke konzumaci. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. 

150,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy
Sojové vonné vosky jsou nejrychlejší způsob jak si okamžitě provonět interiér.

BEZPEČNOSTNÍ PŘEDPISY

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte vzdálenost odpovídající nejméně pětinásobku průměru svíčky. Hořící svíčku nenechávejte na, nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Umísťujte svíčky ve vzpřímené poloze. Před každým zapálením upravte knot na délku asi 0,5-1 cm. V případě, že Vám svíčka kouří, zkraťte opět knot. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Vždy používejte svícen. V roztaveném vosku nenechávejte zápalky, ani jiné úlomky. Mohlo by tak dojít k rozšíření ohně. Nepohybujte svíčkou během hoření. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním. Nehaste tekutinami. Svíčky ani jejich části nekonzumujte.