Sójová svíčka / plechovka - MOTTO.

Máte rádi překvapení? Tak přesně pro Vás je tato svíčka.

Při objednání této svíčky, nikdy nevíte jakou vůni a s jakým mottem od nás dostanete. 

Na svíčce najdete motto / citát  / přísloví

  • 100% přírodní sójový vosk
  • nevytváří toxické prostředí díky pomalému a čistému hoření
  • 100% přírodní esenciální oleje / přírodní vonné oleje 
  • bavlněný knot
  • ručně vyrobeno v ČR
  • objem 150 ml
  • doba hoření +-20 hodin

Typy: Láskyčas., Harmonie., Svěží mysl., Sladká chvíle.

250,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

BEZPEČNOSTNÍ PŘEDPISY

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte vzdálenost odpovídající nejméně pětinásobku průměru svíčky. Hořící svíčku nenechávejte na, nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Neumísťujte svíčky do průvanu. Neumísťujte svíčky blízko zdroje tepla. Umísťujte svíčky ve vzpřímené poloze. Před každým zapálením upravte knot na délku asi 0,5-1 cm. V případě, že Vám svíčka kouří, zkraťte opět knot. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho. Vždy používejte svícen. V roztaveném vosku nenechávejte zápalky, ani jiné úlomky. Mohlo by tak dojít k rozšíření ohně. Nepohybujte svíčkou během hoření. Čajové svíčky používejte pouze ve svícnech a lampách s dostatečným odvětráváním. Nehaste tekutinami. Svíčky ani jejich části nekonzumujte. 

Pokud chcete někomu poděkovat, popřát k narozeninám nebo mu vyjádřit, co pro Vás znamená, nechte si Vaší svíčku dárkově zabalit.

Má Vaše svíčka nerovný povrch nebo jiné drobné vady? Nic se neděje, tyto vlastnosti jsou přirozenou vlastností přírodního sójového vosku bez chemických aditiv a nijak neovlivňuje hoření nebo kvalitu svíčky.